Головна | Реєстрація | Вхід

Пошук

Користувальницький пошук

Чат

200

Вход

Опитування

Чи потрібен сайту форум?
Всього відповідей: 13

Погода

Ми вконтакті

Статистика

Нам 600 років

Погожої осінньої днини на свято Пресвятої Богородиці село Вовчківці Снятинського району відзначило 600-річчя. До ювілейної дати у центрі села відкрили пам'ятний знак.


«Цей знак уособлює пам'ять про 24 покоління, які славно прожили на цій землі, працювали, передавали свій досвід і традиції»,-підкреслив на урочистостях голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк.Керівник обласної виконавчої влади закликав мешканців Вовчківців, «враховуючи досвід минулого, приступити до розбудови села».

 

За словами Михайла Вишиванюка, робота у цьому напрямку має розпочатися з капітального ремонту Будинку культури та відкриття дитячого садочка.


Щоб у відремонтованому Будинку культури лунала музика, від обласної влади селу подарували звукову апаратуру, а школі – мультимедійний проектор.

 

З подарунком на свято завітав і народний депутат України, голова обласної організації Партії регіонів Василь Чуднов. Василь Михайлович передав громаді села вітання від депутатів-однопартіців та вручив школі ноутбук.

 


«У своїй програмі лідер Партії регіонів одним з пріоритетних напрямків процвітання України визначив розвиток освіти, - наголосив депутат, вручаючи ноутбук сільському голові. - Лише освічена нація зможе вивести нашу державу в число двадцяти найбагатших країн світу».


Тим мешканцям Вовчківців, хто своєю багаторічною працею вже долучився до такої справи, на святі вручили медаль «За заслуги перед Прикарпаттям» та почесні грамоти облдержадміністрації і обласної ради.

 


Урочистості продовжилися святковим концертом за участю народно-самодіяльної хорової капели «Сурма», заслуженого артиста України Володимира Коваленка, народного артиста України Михайла Кривеня, заслуженого журналіста України, співака та поета Богдана Кучера.